info
we.ctlife.eu system functionality description

Prezentujemy Państwu system my.ctlife.eu służący kobietom do prowadzenia zapisków obserwacji własnego cyklu miesiączkowego (Zapiski).

Na podstawie wprowadzonych zapisków system dostarcza usługi automatycznej analizy cyklu (Analiza) pod kątem różnych celów (Cele): zdrowia, poczęcia dziecka lub odłożenia poczęcia dziecka.

System posiada możliwość wspólnego prowadzenia obserwacji przez mężczyznę oraz kobietę (2 typy kont, męskie i żeńskie), których konta można połączyć w konto małżeńskie (Związek)). Dzięki tej operacji małżonkowie (vel osoby, które połączyły konta) zyskują możliwość dialogu przez prywatny szyfrowany chat (Dialog), do którego treści mają wyłączny dostęp.

Wszystkie dane w serwisie są zaszyfrowane (Zaawansowanym algorytmem szyfrowania kryptograficznego) i poza właścicielami konta nikt postronny nie ma do nich dostępu, natomiast ich właściciele danych mogą je udostępnić wg własnej woli (Np. poprzez eksport cyklu do obrazu).

W przyszłości nasz serwis będzie sukcesywnie poszerzany o kolejne usługi, dlatego nasz zespół wciąż pracuje nad tym, aby wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom oraz dostarczać użyteczne narzędzia zapewniające Państwu skuteczność, bezpieczeństwo i dyskrecję w planowaniu rodziny oraz pomoc w trudnych sytuacjach.

Odpłatność za korzystanie z usług serwisu jest przez pierwszy miesiąc darmowa, następnie Użytkownik wykupuje subskrypcję usług na kolejny okres. Jeśli konta połączone są w Związek subskrypcja jest wykupywana na Związek. W Związku nie ma potrzeby wnoszenia oddzielnej opłaty za subskrypcję do obu kont – płaci się tylko raz.

Istnieje także możliwość sprezentowania subskrypcji innym użytkownikom (np. na prezent ślubny) zakupując im subskrypcję w formie kodu prezentowego, nawet jeśli na razie nie posiadają konta w systemie. Kod taki jest dostarczany gotowy do wydrukowania w formie pięknego certyfikatu.

Zapraszamy Państwa do systemu my.ctlife.eu!